Ślusarz- spawacz

Miejsce pracy: Kraków, Cementowa 1 – Nowa Huta

Opis stanowiska:

Prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej.

Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac.

Wymagania:

  • uprawnienia 135,
  • umiejętności ślusarskie do wytwarzania konstrukcji stalowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną,
  • zatrudnimy również spawaczy bez doświadczenia, np.: po przebytym kursie spawalniczym,
  • sumienność, dokładność, pracowitość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin),
  • pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację nowych i prototypowych projektów,
  • jednozmianowy system pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych współpracowników.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 601-801-177.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.