po pracy
Aktualności
Wesołych Świąt
    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu, chwil wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, by w życiu zawsze panowała ta niepowtarzalna świ
czytaj więcej
WESOŁYCH ŚWIĄT
STALCO INDUSTRIES życzy wszystkim kontrahentom i klientom rodzinnych, bezpiecznych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech nowy nadchodzący rok 2020 przyniesie Państwu dużo szczęścia i wielu sukcesów.
czytaj więcej

Jako, że człowiek nie samą pracą żyje – Zarząd Stalco Industries organizuje dla pracowników wyjścia do teatru, na koncerty organizowane w Krakowie oraz inne wydarzenia mające miejsce w Krakowie.

W tym roku już w styczniu wspólnie kolędowaliśmy z zespołem Golec Orkiestra na koncercie zorganizowanym w krakowskiej Arenie.

Na początku maja ubawiła Nas do łez komedia „Pikantni” brawurowa zagrana przez Annę Muchę, Barbarę Kurdej-Szatan, Mikołaja Roznerskiego i Macieja Ziembickiego. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Miesiąc maj zakończyliśmy koncertem w wykonaniu Piotra Rubika, który nie przestaje zadziwiać swoim warsztatem i pomysłami.