po pracy
News
“Expansion and Modernization of Regional Municipal Waste Treatment Facilities(RIPOK)” International Conference
Between 26 and 28 April 2017, Stalco Industries participated in the Third International Conference “Extension and Modernization of RIPOK” in Białowieża, where we presented our latest solutions in the sector. During
read more
18th International Environmental Protection and Waste Management Expo EKOTECH
From the first to the third of March 2017, our company once again participated in Ekotech Expo, which takes place in Kielce every year. Almost 2,400 square meters of exhibition space was the showcase for 144 companies, w
read more

Jako, że człowiek nie samą pracą żyje – Zarząd Stalco Industries organizuje dla pracowników wyjścia do teatru, na koncerty organizowane w Krakowie oraz inne wydarzenia mające miejsce w Krakowie.

W tym roku już w styczniu wspólnie kolędowaliśmy z zespołem Golec Orkiestra na koncercie zorganizowanym w krakowskiej Arenie.

Na początku maja ubawiła Nas do łez komedia „Pikantni” brawurowa zagrana przez Annę Muchę, Barbarę Kurdej-Szatan, Mikołaja Roznerskiego i Macieja Ziembickiego. Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Miesiąc maj zakończyliśmy koncertem w wykonaniu Piotra Rubika, który nie przestaje zadziwiać swoim warsztatem i pomysłami.